Avestus Real Estate to wiodący deweloper, doradca oraz inwestor na rynku nieruchomości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej z ponad 25-letnim doświadczeniem. Firma aktywnie angażuje się we wszystkie aspekty procesu deweloperskiego, w tym kształtowanie struktury, opracowywanie strategii, finansowanie, rozwój oraz zarządzanie portfelem różnego rodzaju aktywów nieruchomościowych.
Avestus Real Estate posiada ponad 2 mln m2 powierzchni biurowej, handlowej, wielofunkcyjnej i mieszkaniowej. Portfolio dewelopera to także nieruchomości komercyjne w fazie rozwoju, zarządzania lub doradztwa leasingowego. Firma prowadzi projekty w Czechach, Polsce oraz na Węgrzech i Słowacji.

www.avestusrealestate.com

Alchemy to znany i doceniany w RPA deweloper, który część swojego kapitału przekształcił w fundusz inwestycyjny. Alchemy powstał w 2006 roku i początkowo inwestował w nieruchomowści na lokalnym rynku południowoafrykańskim. Portfel Alchemy to kilkanaście różnorodnych, nowoczesnych kompleksów biurowo-handlowych i biurowców zlokalizowanych głównie w Johannesburgu w Republice Południowej Afryki. Wśród nich wielokrotnie nagradzany Sasol Place (ponad 70 000 m2 GLA) – główna siedziba petro-chemicznego giganta, firmy Sasol. Jako Inwestor Alchemy nie tylko buduje, ale i zarządza swoimi nieruchomościami, tym samym dbając o komfort Najemców na każdym etapie życia oddawanych i posiadanych biurowców.

www.alchemyprops.co.za