Avestus Real Estate to wiodący deweloper, doradca oraz inwestor na rynku nieruchomości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej z ponad 25-letnim doświadczeniem. Firma aktywnie angażuje się we wszystkie aspekty procesu deweloperskiego, w tym kształtowanie struktury, opracowywanie strategii, finansowanie, rozwój oraz zarządzanie portfelem różnego rodzaju aktywów nieruchomościowych.
Avestus Real Estate posiada ponad 2 mln m2 powierzchni biurowej, handlowej, wielofunkcyjnej i mieszkaniowej. Portfolio dewelopera to także nieruchomości komercyjne w fazie rozwoju, zarządzania lub doradztwa leasingowego. Firma prowadzi projekty w Czechach, Polsce oraz na Węgrzech i Słowacji.

www.avestusrealestate.com
Image

Tristan Capital Partners to kontrolowany przez kadrę zarządzającą butik inwestycyjny specjalizujący się w realizacji strategii inwestycyjnych w nieruchomości komercyjne na terenie całej Europy. Ogólnoeuropejskie fundusze nieruchomości Tristana obejmują strategie o różnym stopniu ryzyka (core-plus, value-added/ opportunistic), których łączna wartość aktywów przekracza 9 miliardów euro.
Tristan zarządza portfelem inwestycyjnym dla funduszy typu core-plus oraz dla prywatnych funduszy inwestycyjnych. Siedziba główna Tristana znajduje się w Londynie, a biura w Luksemburgu, Mediolanie, Paryżu, Sztokholmie, Frankfurcie, Madrycie i Warszawie.

www.tristancap.com
Image